Garanti şartları: www.altarotomotiv.com web sitesinde satılan bütün ürünlerin tamamı ALTAR OTOMOTIV GIDA TURZ. SAN. VE TIC. LTD. STI. garantisi altındadır.

İade şartları: www.altarotomotiv.com web sitesinden satın alınan herhangi bir ürün, ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün satılabilirliğini bozmadan geri iade edebilirsiniz. Tüketim ürünleri olduğundan dolayı ürün iadesi teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde yapılmalıdır.

İade durumunda izlenilmesi gereken durumlar:

•  Ürün iade durumunda öncelikle +90 (312) 384 64 66 nolu telefon numarasından firmamıza bilgi verilmelidir.

•  Ürünün faturası ürünle birlikte tarafımıza gönderilmelidir.

•  Belirtilen süre içerisinde iade edilecek ürünün kutusu, ambalajı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Müşteri cayma hakkını kullanarak ürünü iade etmek isterse, kargo masrafını üstüne almak durumundadır.

Kargo Bilgileri

Web sitemizden almış olduğunuz ürünlerimiz anlaşmalı kargo firmasının güvencesi altında sizlere teslim edilmektedir. Ürün teslim ile ilgili bilgileri Internet üzerinden müşterilere verilen kargo numarası vasıtasıyla takip edilebilmektedir.

Web sitemizde 500,00 TL ve üzeri yapılan alışverişlerden kargo ücreti alınmamaktadır. Ancak bu tutarın altında ki alışverişlerde kargo tutarı müşteriye aittir. Türkiye genelinde kargo ücretimiz 30.00 TL dir.

Satın alınan ürünleri kargo yetkilisi teslim ettiği anda kargonuzu kontrol ediniz. Kargodan kaynaklanan bir zarar var ise kargo yetkilisine tutanak tutturarak ürünleri teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra meydana gelen zararlardan firmamız sorumlu değildir.

Gönderim süresi:

Saat 15:00"a kadar gelen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Ankara ili içinden verilen siparişlerin teslim süresi 1-2 iş günüdür.

Diğer illerden gelen siparişlerin teslim süresi ise 2-4 iş günü arasında değişmektedir.

×

WhatsApp destek hattımız için...